Mechanik ciężarówek

Lokalizacja

Houthalen , Anglia

Poszukujemy mechaników do pracy w Belgii.

Miejsce pracy: Houthalen (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu.
Prace naprawcze i konserwacyjne samochodów ciężarowych.
Odczyt pojazdów ciężarowych za pomocą odpowiednich komputerów producenta.
Ewidencja wszystkich wykonanych robót i materiałów.
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy po zakończonej pracy.

Wymagania:

Gruntowna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej / mechaniki pojazdów ciężarowych. Dobre i jasne umiejętności komunikacji.
Umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy.
Znajomość układów hydraulicznych.
Angielski: komunikatywny - dobry
Minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego.
Umiejętność pracy w zespole.
Chęć pracy w nadgodzinach w razie potrzeby.
Podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych.

Oferujemy:

Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i wiedzy.
39-godzinny tydzień pracy, co daje 6 dodatkowych dni ADV.
Wynagrodzenie: od 17-20 EUR brutto w zależności od doświadczenia.
Bony na posiłki o wartości 5,50 €
Możliwe nadgodziny 150% = praca łącznie do 50 godzin tygodniowo (również sporadycznie w soboty rano)
2 zmiany: 8-16h, 10-18h.
Praca również w soboty co 3 tygodnie.
Możliwość wyjazdu do Polski co 5 tygodni na tydzień!
Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
Kilometrówka - zazwyczaj jest to kilka euro dziennie.
Możliwości zakwaterowania: 55 € za pokój dwuosobowy i 75 € za pokój jednoosobowy pokój (wszystko w: internet, woda, gaz i prąd)