Programista CAM - środowisko CNC

Stawka

16.00 - 22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Zonhoven , Belgia

Miejsce pracy: Zonhoven (Belgia)

Wykształcenie: wyższe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność za analizę plików 3D i konwersję ich do programów CAM z uwzględnieniem możliwości maszyn
Programowanie i testowanie działania
Dokumentacja programów wraz z metodami pracy, osprzętem i używanymi narzędziami skrawającymi
Optymalizacja procesów z naciskiem na efektywność, jakość i koszty
Udział w udoskonalaniu procesów produkcyjnych i komunikacji oprogramowania CAM z maszynami.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Wykształcenie techniczne - ukończenie studiów lub równorzędny poziom myślenia
Doświadczenie na stanowisku tokarza/frezarza CNC (3-5 osiowe frezarki i tokarki).
Pasja do technologii, fascynacja obróbką metali i technikami obróbki skrawaniem
Dzięki praktycznemu doświadczeniu dobrze rozumiesz kolejność operacji i mocowania
Znajomość sterowania maszynami (Fanuc, Mazatrol, Heidenhain)
Umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD/CAM
Poszukujemy pracownika, który:
Potrafi pracować samodzielnie, ale lubi też być częścią zespołu
Umiejętność rozwiązywania problemów, chęć uczenia się i zdrowe podejście do ewentualnych ulepszeń
Potrafi myśleć nieszablonowo; widzi szerszy obraz, jest pomysłowy

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 16 do 22 euro brutto/h
Umowa belgijska z możliwością zatrudnienia na stałe po okresie przejściowym
Minimum 40 godzin pracy tygodniowo
Zapewnione zakwaterowanie: 75 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (w cenie woda, gaz, prąd i nielimitowany internet)
Dodatek milowy - zwykle kilka euro dziennie
Dodatki: premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
Pomoc polskiego koordynatora na miejscu
Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalnie w wysokości 125 EUR, zostanie wypłacony dopiero po 4 tygodniach pracy