Operator CNC - branża lotnicza

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Zaventem , Belgia

Miejsce pracy: Zaventem (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Umieszczanie i wymiana narzędzi w maszynie zgodnie z metodą pracy i maszyną.
Ładowanie lub wysyłanie prawidłowego programu przez DNC
Dopasowywanie programów CNC w porozumieniu z gościem głównym i działem metodologicznym
Sprawdzanie części i wprowadzanie zmian w oprzyrządowaniu
Usuwanie usterek i sprawdzanie detali przy użyciu odpowiednich narzędzi
Montaż/demontaż narzędzi skrawających przy użyciu dostępnych narzędzi

Wymagania:

Szanujesz instrukcje i narzędzia.
Jesteś dokładny i skrupulatny.
Nie boisz się pracy fizycznej
Edukacja. Dyplom nie jest wymagany, ale doświadczenie jest konieczne!
Masz dobrą znajomość maszyn CNC
Wiedza specjalistyczna: Opanowałeś techniki mocowania, techniki CNC, techniki pomiarowe, techniki montażu i demontażu, czytanie planów, zrozumienie i czytanie programów CNC
Znajomość języków: dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 17 EUR brutto/h + premia; 1,7368 EUR/h + 8 bonów żywnościowych o wartości 8 EUR
Godziny pracy z przerwami (6-14 ; 14-22)
Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nielimitowany internet w cenie)
Dodatek milowy - zwykle kilka euro dziennie
Premie: premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalnie w wysokości 125 EUR, zostanie wypłacony dopiero po 4 tygodniach pracy