Programista / Operator tokarko-frezarki CNC

Stawka

17.00 - 20.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Deinze , Belgia

Zakład produkcyjny poszukuje programisty/operatora tokarko-frezarki CNC do pracy w technologii natryskowej.

Miejsce pracy: Deinze (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Programowanie i ustawianie tokarek/frezarek CNC (DMG Mori)
- W razie potrzeby ładowanie surowców i narzędzi do maszyn
- Produkcja części według specyfikacji
- Monitorowanie pracy maszyn w trakcie procesu obróbki
- Kontrola jakości produkowanych detali
- Konserwacja maszyn i narzędzi

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w mechanice przemysłowej lub jako operator CNC
- Wykształcenie średnie techniczne, ukończone szkolenie zawodowe na operatora lub równoważne poprzez doświadczenie
- Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie w programowaniu i obsłudze CNC
- Doświadczenie w obróbce materiałów wysokiej jakości
- Umiejętność czytania rysunków technicznych i innych dokumentów technicznych
- Wnikliwość techniczna i duża świadomość jakości
- Potrafisz pracować samodzielnie jak i w zespole, jesteś elastyczny i niezawodny
- Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
- Własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 17 € b/h do 20 € b/h (w zależności od doświadczenia)
- Czeki na posiłki 7 € za przepracowany dzień
- Zapewnionych jest 12 dni ADV. Pracujemy w elastycznym 40-godzinnym grafiku, bez zmian
- Zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika w pokojach 1-osobowych w kwocie 75€ tygodniowo lub w pokojach 2-osobowych w kwocie 55€ tygodniowo
- Stabilne zatrudnienie
- Umowa na warunkach belgijskich

Zainteresowanych kandydatów prosimy o załączenie CV.