Mechanik aut ciężarowych, od 2.600 € netto + 1.000 € PREMIA

Kategoria

Kierowcy

Opis stanowiska

- obsługa bieżąca (wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów, pasków napędowych)
- wymiana rozrządów, sprzęgła, obsługa układów hamulcowych
- wymiana elementów zawieszenia
- znajomość układów elektrycznych i elektronicznych

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
- samodzielność na stanowisku pracy
- język niemiecki nie jest wymagany ale będzie dodatkowym atutem
- własne auto na wyjazd!

Nasza oferta

- wynagrodzenie 15,38 € brutto / h + 40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.800 € netto na III klasie podatkowej i 2.600 € netto na I klasie podatkowej)
- możliwość skorzystania z zakwaterwania w pokoju 1 osobowym
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,
- możliwość pobierania zaliczek
- wsparcie polskojęzyczne
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
- dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH