Malarz przemysłowy, ok €2400 netto miesięcznie. Andijk

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Hoorn , Holandia

Nasza oferta

Dla naszego klienta w Andijk (1619) poszukujemy malarza przemysłowego.
Masz doświadczenie jako malarz przemysłowy i szukasz nowego wyzwania? Jesteś zmotywowany i szukasz stabilnej pracy na długo?
Potrafisz malować metodą airless? To ogłoszenie jest zdecydowanie dla Ciebie!
Mamy dla Ciebie jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.
Naszym klientem jest firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi, koncentrująca się na produkcji, montażu, i konserwacji elementów stalowych dla budownictwa niemieszkalnego, mieszkalnego i przemysłowego oraz obudowy maszyn. Obecnie poszukują malarzy przemysłowych posiadających doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych pompami, metodą hydrodynamiczną (airless).
Praca jest w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00. Możliwe extra płatne nadgodziny.

Obowiązki:
Kontrolujesz sprzęt, narzędzia i ustawienia kolorów
Samodzielnie mieszasz farby (epoksydowe, poliuretanowe), utwardzacze itp
Malujesz konstrukcje za pomocą pomp na grubość
Potrafisz mierzyć grubość powłoki farby
Wykonujesz inne zadania należące do działu natryskowego i logistycznego
Wymagania:
Posiadasz doświadczenie w malowaniu natryskowym / hydrodynamicznym dużych i malych konstrukcji (minimum 3 lata)
Posiadasz umiejętność doboru farb wieloskładnikowych, ustawienia pomp i sprawdzania grubości warstw
Jesteś zaangażowany w obowiązki
Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
+/- €2400 netto miesięcznie (+/- €550 tygodniowo po odliczeniu pokoju jednoosobowego i podatków)
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.