Malarz (m/z) - umowa niemiecka

Opis stanowiska

Poszukujemy malarzy, szpachlarzy , osoby do pracy prac przy ociepleniach

  • malowanie wewnętrzne
  • malowanie zewnętrzne
  • szpachlowanie
  • dodatkowy atut umiejętność tapetowania

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana szkoła kierunkowa ale nie jest to warunek konieczny
  • auto do dyspozycji dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • - 300€ PREMII STARTOWEJ
    - Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
    - Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
    - Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
    - Zorganizowane zakwaterowanie
    - Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    - Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
    - Terminowe wyplaty wynagrodzenia
    - Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
    - Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
    - Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
    - Obsługę i wsparcie w języku polskim
    - Do 30 dni urlopu płatnego w roku
    - Udział w systemie premii pracowniczych