Malarz / Monter ocieplen - 300 € premii na start - umowa niemiecka - Hannover i okolice

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hannover , Braunschweig , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy malarzy, szpachlarzy , osoby do pracy prac przy ociepleniach

  • malowanie wewnętrzne
  • malowanie zewnętrzne
  • szpachlowanie
  • dodatkowy atut umiejętność tapetowania
  • doswiadczenie w ociepleniu zewnetrznym

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • mile widziana szkoła kierunkowa ale nie jest to warunek konieczny
  • auto do dyspozycji dodatkowym atutem

Nasza oferta

- 300€ PREMII STARTOWEJ
- Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
- Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
- Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
- Zorganizowane zakwaterowanie
- Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
- Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
- Terminowe wyplaty wynagrodzenia
- Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
- Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Obsługę i wsparcie w języku polskim
- Do 30 dni urlopu płatnego w roku
- Udział w systemie premii pracowniczych