Kucharz w Norwegii

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Norwegia

Praca w NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zapraszamy do dołączenia do naszego dynamicznego zespołu kulinarnego! Poszukujemy doświadczonych kucharzy, gotowych podjąć nowe wyzwania w różnych regionach Norwegii.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania dań kuchni europejskiej
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność do pracy przez minimum 48 godzin tygodniowo
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: minimum 250 NOK/h
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii
  • Wsparcie w procesie adaptacji i znalezieniu zakwaterowania
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Korzystne warunki zatrudnienia

Zadania:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z ustalonym menu
  • Zachowanie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności
  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu efektywnej organizacji pracy
  • Dbanie o zadowolenie klientów poprzez smaczne i atrakcyjne prezentacje dań

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i pracować w jednym z najpiękniejszych krajów na świecie, prześlij swoje CV poprzez 'Aplikuj Teraz'

Czekamy na kreatywnych i zaangażowanych kandydatów, gotowych wnieść swój wkład w rozwój naszego kulinarnego projektu. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami w norweskim świecie kulinariów!