Lakiernik samochodowy

Stawka

4 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Reykjavík , Islandia

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych lakierników samochodowych, którzy chcą dołączyć do silnego zespołu.
Firma zajmuje się głównie naprawami szkód na zasadach B2B (dla innych firm i wypożyczalni samochodów),
i tylko częściowo dla pojazdów z sektora prywatnego.

Pojazdy, które przyjeżdżają na naprawę szkód, to zazwyczaj samochody osobowe, ciężarowe i autobusy z wypożyczalni.

Firma liczy na wzmożony ruch w  2023 r, co da zainteresowanym pracownikom dobrą okazję dla wielu dodatkowych godzin -  płatnych według wyższych stawek.

Oczekuje się, że lakiernicy będą w pełni przygotowani do przygotowania i przeprowadzenia prac lakierniczych na własną rękę. Ponadto oczekuje się, że będą w stanie pomóc przy montażu elementów/części z powrotem na miejsce po malowaniu i/lub demontażu części do malowania.

Wymagania

  • Doświadczenie;
  • Umiejętność obsługi narzędzi;
  • Dobra kondycja;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny);
  • Chęć pracy w silnym zespole

Nasza oferta

  • Zaangażowani pracownicy mogą liczyć na długoletnie umowy;
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • Opcja zakwaterowania na początkowym okresie pracy (w atrakacyjnych cenach).

Lakiernicy zarabiają średnio 4000 - 6000 euro brutto podstawy (w zależności od liczby przepracowanych godzin).