Lakiernik przemysłowy

Firma posiada największą i najnowocześniejszą fabrykę farb proszkowych w Niemczech, z łącznie 4 lokalizacjami, w których przeprowadzane jest wysoce profesjonalne wykończenie powierzchni.

Miejsce pracy: Kirchheim unter Teck (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- malowanie dużych i małych komponentów

- gruntowanie komponentów

- przygotowanie powierzchni  do malowania

- montaż i demontaż części za pomocą pistoletu kubkowego  i automatu natryskowego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2

- prawo jazdy oraz własny samochód na dojazdy do pracy

- mile widziane ukończenie szkolenia na stanowisko malarza przemysłowego

Oferujemy:

- stawka: 13,50€ brutto/h

- dieta dzienna: 24€

- wynagrodzenie miesięczne: 2150€ netto przy pierwszej klasie podatkowej

- darmowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych lub 1-osobowych płatne 4€/dzień

- praca w godzinach 06:30-17:00

- umowa na czas nieokreślony