Kucharz – 2600 EUR netto – NIEMCY, 91438 Bad Windsheim/ Norymberga

Stawka

2 600.00
(NETTO )

Kategoria

HoReCa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

● Przygotowani i serwowanie szerokiej gamy dań (od kuchni niemieckiej po dania międzynarodowe)
● Produkcja dań na bufety, menu na imprezy bankietowe, ale także w branży á la carte
● Dekoracyjne ułożenie potraw
● Produkcja szerokiej gamy dań według receptur lub własnej kreacji
● Przedstawianie nowych, kreatywnych sugestii dotyczących potraw i przepisów
● Wspieranie kierownictwa kuchni w planowaniu menu
● Praca zgodnie z najwyższymi wytycznymi dotyczącymi higieny

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie zawodowe minimum 1/2 lata
Posiadanie własnego auta na wyjazd i dojazd do pracy

Nasza oferta

Co oferujemy?

Wynagrodzenie od € 2600,00 netto miesięcznie
Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12. miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Niemiecka umowa o pracę
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.