kod: 76133 Karlsruhe, SENIOR, od 17.12

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Karlsruhe , Niemcy

Opis stanowiska

Miejscowość: 76133 Karlsruhe
Płeć: mężczyzna
Wynagrodzenie: 1800 euro
START: 17.12.2023 na 2 miesiące

Poszukujemy miłej i serdecznej opiekunki do seniora rocznik 32, ma 170cm/ 65 kg.
Mieszka z żoną która jest osobą mobilną.

Choroby: problem w poruszaniu się, problemy z sercem, parkinson.
Podopieczny jest osobą komunikatywną, nie cierpi na żadną demencją.
Porusza się za pomocą rollatora. Z pomocy medycznych ma krzesełko toaletowe, prysznicowe oraz specjalne łóżko medyczne.
2-3 razy w tygodniu ogolna kapiel, do stóp przychodzą osobą z zewnątrz. Nie cierpi na żadną inkontynencję. Nie ma żandnych problemów z  jedzeniem i picem. Chodzi spać o 21:00 wstaje po 09:00. Nie ma wstawania w nocy.
Z charakteru jest bardzo ciepłą, sympatyczną osobą. Lubi duzo rozmawiać.
Jeżeli chodzi o żonę jest osobą mobilna.

Obowiązki opiekunki:

-pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, pomoc  w higienie i pielęgnacji ciala.

Jest to domek jednorodzinny, sklepy są blisko. Nie ma tam żadnych zwierząt.
Wymagane: prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu B1
Do dyspozycji BK w pełni wyposażony pokój, dostep do INTERNETU. Warunki są bardzo fajne.
Sprawdzone zlecenie !

Wymagania

-komunikatywna znajomość jęzka niemieckiego
-doświadczenie
-prawo jazdy kat. B
-mile widziane referencję

Nasza oferta

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-bonusy pieniężne
-karta EKUZ
-odprowadzane składki
-sprawdzone miejsca pracy
-stały kontakt z biurem
-dopelnienie wszelkich formalności dotyczących wyjazdu    Zapraszamy do współpracy
Firma Yvonne-N