Kierowca kat. D+E

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Francja , Montpellier , Niemcy

Opis stanowiska

KIEROWCA D+E
Miejsce pracy: 48210 La Malene– Francja
GRH Polska (nr licencji 16998)
Oferta pracy tymczasowej
15.06.2023-15.09.2023

ZAKRES PRAC:
• Przewóz osób oraz załadunek i rozładunek kajaków

OFERTA:
• Zwrot kosztów dojazdu do Francji – 150 euro
• Zatrudnienie na polskiej umowie – uwzgledniającej prawo francuskie
• 39 h tygodniowo pracy
• Szacowane wynagrodzenie ok 1700 euro netto/msc
• Pokrycie kosztów badań Medycyny Pracy oraz zakupu odzieży pracowniczej
• Umowę przedstawimy Ci przed wyjazdem
• Pomoc w organizacji wyjazdu i dopełnieniu formalności - nie pobieramy opłat
• Bezpłatne zakwaterowanie – pokój indywidualny

WYMAGANIA:
• Prawo jazdy kat. D+E
• doświadczenie na stanowisku mile widziane
• znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.