Kierowca Kat. C-transport pomidorów

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Horst , Venlo , Niemcy

Opis stanowiska

  • praca polega na transporcie pomidorów pomiędzy szklarnią/ sortownią w Grubbenvorst a odbiorcą w na terenie Holandii
  • transport produktu do klienta/ odbiorcy
  • w przypadku zbyt małej liczby godzin jako kierowca, możliwość pracy jako pomoc przy produkcji
  • praca jako kierowca do późnej jesieni z możliwością pracy po sezonie jako pracownik produkcji
  • praca w systemie 2 zmiany
  • właściwa realizacja powierzonych zadań
  • stawka brutto € 14,57
  • miejsce pracy w Grubbenvorst k/ Horst

Wymagania

  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy Kat C

Nasza oferta

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) WiFi
  • transport do pracy w NL: rower lub auto firmowe
> Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.