Kierowca C+E z językiem angielskim, trasy lokalne, zakwaterowanie

Stawka

2 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

  • Transport towarów  w obrębie 100 km od bazy, około 20 przystanków dziennie
  • Załadunek oraz rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego
  • Jazda nowymi autami marki Mercedes
  • Tygodniowy wymiar pracy 46-50h

Wymagania

  • Doświadczenie jako kierowca ( minimum pół roku)
  • Prawo jazdy kat C+E i karta kierowcy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 2600€ brutto msc +14€ diety dziennej
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych , pierwszy miesiąc bezpłatny
  • Płatne urlopy – 30 dni w roku
  • Wsparcie polskich koordynatorów
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata