Kierowca C+E/ Operator dźwigu G8 (Norwegia)

Stawka

280.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Norwegia , Bergen , Bergen , Bergen , Niemcy

Opis stanowiska

Nr ref. 15579 - Budownictwo / Technika / Instalatorstwo
Kierowca C+E/ Operator dźwigu G8 (Norwegia) Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach norweskich – norweska umowa o pracę (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 280 – 290 NOK brutto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane
  • praca w rotacji 3/2
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • pełne świadczenia socjalne
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • kierowanie cięzarówką
  • operowanie dźwigiem G8
  • praca 10-12h dziennie

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • referencje od poprzednich pracodawców – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat.B oraz C+E
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.