KIEROWCA C+E OCZEKIWANE WŁASNE ZAKWATEROWANIE. HOLANDIA, Roosendaal

Stawka

22.97
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Roosendaal , Niemcy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

. WŁASNE LOKUM + TRANSPORT DO PRACY W REJONIE ROOSENDAAL
· Prawo jazdy kat. C+E (kod 95)
· Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie B1
· CV koniecznie w języku angielskim - kandydaci bez znajomości języka nie bedą brani pod uwagę

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Roosendaal (4705) w firmie zajmującej się produkcją pieczywa (bułek, chleba, croissantów), poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWCA KAT.C+E

Twoje zadania:

• Dostawa towaru (pieczywa) na nocki/ ciężarówka firmowa/ praca całoroczna

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 15,93/h brutto+ dodatki zmianowe: nocki od € 22,97/h
- Praca 38h tyg (4 nocki)
- Godziny pracy: start: 19.00-00.00, praca do godz. 06.00-11.00
- Stawka za nocki: 00.00-06.00 (€22,97/h do €26,17/h)
- Umowa o pracę na warunkach holenderskich
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv
z dopiskiem: "CE ROOSENDAAL"

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.