Kierowca CE Niemcy k.Schwerin (system 3/1 lub 2/1, darmowe tankowanie prywatnego auta )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Schwerin , Ludwigslust , Niemcy

Opis stanowiska

  •  dlugie trasy po Niemczech.  PLANDEKA/FIRANKA . trasy znane z gory, Auto przypisane do kierowcy. Mercedes, Actros max 3-4 lata

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E , karta kierowcy i kod 95
  • znajomość języka niemieckiego transportowy lub angielski

Nasza oferta

    • spokojna praca, bez gonitwy i poganiania...
    • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi skladkami
    • 2500€ na reke :SYSTEM 3/1
    • 2400€ na reke : SYSTEM 2/1
    • DIETY 28€ za kazdy dzien. nawet dni postojowe czy weekend. czyli prawie 450€ netto na miesiac
    • praca na stale. stale auto. DARMOWE TANKOWANIE AUTA NA BAZIE NA ZJAZDY DO POLSKI(diesel lub benzyna)
    • stala, pewna praca, nawet podczas pandemii . po okresie probnym podwyzka
  • CV prosze na [email protected]
  • DOPISEK Ludwigslust