Kierowca C+E (materiały budowlane) * 18.35 € brutto/ h

Stawka

18.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Breda , Tilburg , Breda , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Bredy, Tilburg, Den Bosch, Veghel, Oss,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E (z kodem 95)

Praca w systemie 6/2, 6/3 lub na stałe

Jako kierowca C+E będziesz odbierał, przewoził i dostarczał na terenie Holandii materiały i prefabrykaty budowlane. Do Twoich obowiązków będzie należeć załadunek i rozładunek za pomocą dźwigu samochodowego (HDS), kontrola stanu technicznego pojazdu, realizowanie tras zgodnie z harmonogramem, prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00 - 17:00

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E i kartę kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze dźwigu samochodowego (HDS)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.35 € brutto/ h
    + dodatki płatne zgodnie z TLN CAO + nadgodziny + weekendy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych i ubezpieczenie (koszt ok. 150 € miesięcznie)