Kierowca C+E *KOD 95* praca stacjonarna *STAPHORST* 2 zmiany *POKÓJ JEDNOOSOBOWY*

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Meppel , Zwolle , Niemcy

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta w Staphorst poszukujemy :
KIEROWCĘ C+E  TRANSPORT NACZEP - PLANDEK
Praca będzie polegała na transportowaniu przyczep między lokacjami, podstawianie ich pod doki i odstawianie na miejsce, aby prace załadunkowe oraz rozładunkowe przebiegały sprawnie. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za podczepianie, odczepianie naczep od ciágnika oraz wypeønianie dokumentacji. Do obowiązków NIE NALEŻY ZAŁADUNEK/ROZŁADUNEK!!!
Praca stacjonarna "wokół komina" okolice Staphorst/Meppel/Zwolle. Praca na dwie zmiany.

Wymagania

Oczekujemy :
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego.
Prawo jazdy kat. C+E
Uprawnienia na przewóz rzeczy, kod 95
Doświadczenia jako kierowca C+E minimum rok
Umiejętności manewrowych z naczepą
Możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim czasie
Dostępność do pracy w trybie dwuzmianowym

Nasza oferta

Oferujemy :
Umowę na podstawie CAO
Tygodniowe wypłaty
Dobre zarobki
Ubezpieczenie
Dojazd do pracy
Zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe z certyfikatem SNF
Opiekę polskiego koordynatora
Opiekę zdrowotną
Wyrabiamy BSN - holenderski numer podatkowy