Kierowca C+E (gruszka)

Stawka

17.23
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Waregem , Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją oraz transportem betonu
  • Załadunek mieszanek betonowych na miejscu produkcji
  • Transport mieszanek betonowych do różnych miejsc
  • Konserwacja betoniarki i zgłaszanie wszelkich problemów technicznych
  • Zapewnienie jakości dostarczonego betonu i przeprowadzanie prostych kontroli jakości.

Wymagania

  • Doświadczenie jako kierowca C+E + aktywny kod 95
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć do podjęcia dłużej współpracy

Nasza oferta

  •  Wynagrodzenie minimalne od  17,23€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów