Kierowca C+E - Cysterna do żwiru - delegacje - niemiecka umowa - bez języka

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Bexbach , Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma, specjaliści od rozwiązań specjalnych dotyczących dachów płaskich zatrudni pracownika na stanowisko:
Kierowca samojezdnej maszyny roboczej (prawo jazdy C+E)
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.
Mamy polskich pracowników, którzy chętnie z Tobą porozmawiają.
Miejsce pracy: środkowe oraz południowe Niemcy (siedziba firmy w Bexbach, Saara).
Stawka: 17-19 euro brutto na okresie próbnym, po tym czasie wzrasta do 18-20 euro brutto/h.
Inwestycje: Prace montażowe. Dodawanie i usuwanie żwiru z dachów płaskich.
Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa samobieżnej maszyny roboczej, usuwanie usterek w pojeździe,
  • Kierowanie zespołem 2 osobowym - koordynacja, wykonanie i odbiór budowy,
  • Udział w dosypywaniu i usuwaniu żwiru z dachów płaskich,
  • Wypełnianie dziennych godzin na tablecie.
Wymagania:
  • Samodzielna praca,
  • Prawo jazdy kat. C+E – wymóg konieczny,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • Otwartość do pracy w delegacji.
Gwarantujemy:
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00,
  • Premie w zależności od rodzaju budowy,
  • Wypłacamy diety oraz pokrywamy koszty zakwaterowania (możesz korzystać z auta ciężarowego, obecnie pracujące osoby zrezygnowały z mieszkań i korzystają z takiego rozwiązania),
  • Zatrudnienie od zaraz, na stałe.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.