Kierowca C+E 700-800 €/ tydz

Stawka

14.33
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Niemcy

Opis stanowiska

  • Dystrybucja towarów spożywczych  dla znanej sieci sklepów (chłodnia)
  • Około 10 przystanków dziennie
  • Jazda nowoczesnymi ciężarówkami
  • Sporadyczny nocleg w kabinie
  • Po przyjezdzie do Belgii odbywa się test na placu (manewry, cofanie itp)

Wymagania

  • Prawo jazdy C+E i karta kierowcy
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Gotowość podejścia do testu po przyjeździe do Belgii
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 14,33 € brutto/ godz plus dodatek 1,6865 € netto/godz. do każdej godziny + czas
    dostępności 14,19 € + ewentualna noc w kabinie 44,47 € + 3,22 eur / dzień, bony na posiłki
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz