Kierowca C - supermarkety/ magazyny * 18.35 € brutto/ h

Stawka

18.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Maastricht , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Maastricht,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C (z kodem 95)

Praca na stałe.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport artykułów spożywczych (napojów i żywności) i przemysłowych do supermarketów/ magazynów. Do Twoich obowiązków będzie należeć załadunek i rozładunek towarów, kontrola stanu technicznego pojazdu, odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny przewóz towarów, optymalne realizowanie tras, prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E i kartę kierowcy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.35 € brutto/ h
    + dodatki płatne zgodnie z TLN CAO + nadgodziny + weekendy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (koszt 115 €/ tydzień) i ubezpieczenie (koszt 35.58 €/ tydzień)
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Dofinansowanie do zakwaterowania 86 €/ tydzień