Kierowca autobusu kat.D - Niemcy, Potsdam niemiecka umowa bez agencji

Stawka

3 100.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Potsdam , Niemcy

Opis stanowiska

  • stale trasy - Berlin, Hamburg, Erfurt i obsluga pasazerow
  • trasy dalekobiezne Flixbus i komunikacja podmiejska (miks)
  • praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany, bez dzielonych dienstow
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob i karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki do kontaktu z pasazerami

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: 15,30 € brutto za godzine, 2600€ podstawy brutto + dodatki, czyli 3100 € brutto na start, podwyzka od lipca na 17,40 €
  • 170 h pracy w miesiacu, mozliwe nadgodziny
  • system: 21 dni pracy i 6 dni wolnego
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w mieszkaniu, 125 € tylko media!!!
  • niedziele i święta są dodatkowo płatne 25%
  • kilka razy w roku bony na paliwo na zjazdy do Polski
  • 28 € netto DIETY/ dzien pracy
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich bezposrednio dla niemieckiego pracodawcy
  • świadczenie urlopowe, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
  • Prosze CV na:
  • [email protected] z dopiskiem ''Kierowca autobusu Potsdam''
  • Kontakt Ania: +48 739 511 026