Kierowca autobusu Kat.D Niemcy Landshut - niemiecka umowa bez agencji

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Landshut , Niemcy

Opis stanowiska

  • stale trasy w okolicach Landshut, wioski i miasteczka
  • regularne przewozy liniowe lub turystyka
  • sprzedaż biletów
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany, czasem weekendy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
  • znajomość języka: mocne podstawy jezyka niemieckiego (prosze nie aplikowac bez jezyka!)

Nasza oferta

  • Stawka 17.00 € brutto/h na start, po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • na umowie zagwarantowane 167 h, mozliwe nadgodziny 20 % wiecej platne
  •  nocki 25% extra platne, swieta 50 % wiecej
  • zakwaterowanie zapewnione - pokoj 1 osobowy z mediami i internetem - 280€
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Prosze o CV z dopiskiem
''Kierowca autobusu Landshut'' na:
Kontakt Ania: +48 7395110