Kierowca autobusu kat.D Niemcy Köln praca na niemiecka umowe bez agencji

Stawka

3 500.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Köln , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji miejskiej/podmiejskiej/po wioskach i miasteczkach naokoło Köln
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • doświadczenie min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. D

Nasza oferta

  • Stawka 18,01euro/godz brutto (czyli 3420 € BRUTTO nominal)
  • premia 250 euro netto miesiecznie (premia inflacyjna/dodatek inflacyjny)
  • darmowe zakwaterowanie (pojedyncze pokoje przez caly okres zatrudnienia!)
  • nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra, 25% dodatek za godziny powyzej 190/miesiac, 25% niedziela, 100% swieta/dni wolne (2800€ na reke do 3200€ na reke z nadgodzinami!)
  • diety

  • Mozliwe systemy:
3 tyg. w pracy, 1 tyd. wolny
albo 6 tyg. w pracy, 2 tyg. wolne

  • stabilną i długoterminową praca na warunkach niemieckich.
  • podwyzki w przyszlym roku
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • mozliwosc nadgodzin (wtedy zarobki nawet do 3000€ na reke).
Proszę o życiorys na:
[email protected]
(proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Koln!)