Kierowca autobusu kat.D - Niemcy Dresden niemiecka umowa bez agencji

Stawka

2 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska)
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy komunikatywne

Nasza oferta

  • na poczatku 15,74 € brutto na godzine,  po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • zapewnione 176 h na umowie
  • czasem mozliwe dzielone zmiany ( 2-3 dzielone zmiany w miesiacu).
  • dopłata za niedzielę 50% extra,
  • dopłata za swieta 125% extra,
  • dopłata za godziny nocne (22:00-06:00) - 25%
  • dodatek rekreacyjny za czerwiec - 156 €
  • zakwaterowanie zapewnione

  • 12 dni pracy, a następnie 5 lub 6 dni wolnego (należy sprawdzić) lub inne modele
  • za każdy miesiąc bez zwolnienia lekarskiego jest 50 € wolne od podatku na karcie voucherowej
  • stabilna umowa o prace na czas nieokreslony
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:
[email protected]

(prosze z dopiskiem Dresden)