Kierowca autobusu Kat.D - Niemcy, Cottbus niemiecka umowa bez agencji

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Cottbus , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Potsdam, nie miescie Potsdam tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego

Nasza oferta

  • 2660€ podstawy brutto + nadgodziny 30%  (15,53 € na START po okresie probnym podwyzka)
  • 200 € netto premii inflacyjnej
  • 5€ brutto dodatku za dzielony dienst
  • premie + 25% dodatki za późne zmiany lub godziny nocne + 100% więcej za niedziele i święta
  • mozliwe nadgodziny
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • plan pracy znany na rok z gory
  • pokoje 2 osobowe 150-200 € lub pokoj 1 os. (355€) oddalone 15 minut od firmy
  • mozliwosc znalezienia pracy i kwatery dla partnerki czy rodziny, tanie mieszkania - 5/6 € za m2
  • świadczenie urlopowe. niedziele i swieta 50%
  • 28 dni urlopu na początku,
  • premia swiateczna 1000€ i urlopowa 360€.
Prosze o CV z dopiskiem Bus COTTBUS na:
tel.:+48579141504