Kierowca autobusu Kat.D - Niemcy Augsburg niemecka umowa bez agencji

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • stale trasy w okolicach Augsburga, wioski i miasteczka
  • regularne przewozy liniowe i szkolne usługi autobusowe
  • sprzedaż biletów
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany, czasem weekendy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
  • znajomość języka: podstawy angielskiego lub niemieckiego

Nasza oferta

  • Stawka 18.00 € brutto/h na start, po 2 miesiacach podwyzka na 19 €/h brutto,
  • premia swiateczna wyplacana co miesiac - ok. 65,00 € (około 800,00 € rocznie)
  • na umowie zagwarantowane 170 h, mozliwe nadgodziny
  •  w weekendy jest linia, która musi być obsadzona, wiec możliwe są również wycieczki/transfery
  • za prace w niedzielę pracownik otrzymuje obecnie 1,00 €/h więcej oprócz aktualnej stawki godzinowej
  • podwojna stawka godzinowa za prace w swieta - 200 %
  • zagwarantowane 25 dni urlopu rocznie
  • zakwaterowanie zapewnione
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Prosze o CV z dopiskiem