Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Würzburg darmowa kwatera niemiecka umowa o prace bez agencji

Stawka

3 200.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Würzburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji zastepczej za pociag lub jazda w komunikacji podmiejskiej + Reisebus
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D i kod 95
  • Karta Kierowcy
  • komunikacja zastepcza SEV - jezyk niemiecki slabe podstawy lub angielski, kom. podmiejska + Reisebus - wymagany dobry niemiecki do kontaktu z pasazerami

Nasza oferta

  • stawka 19€ brutto na poczatek, po okresie probnym podwyzka o 20€ brutto - komunikacja zastepcza SEV
  • stawka 17€ brutto na komunikacji podmiejskiej + Reisebus
  • zapewnione 169 h w miesiacu
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy ok. 120-130 € (media)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Prosze CV z dopiskiem ''SEV Würzburg''