Kierowca autobusu kat. D Niemcy Ulm z zapewnionym zakwaterowaniem

Lokalizacja

Ulm , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Ulm, okoliczne wioski i miasteczka
  • ranne i popoludniowe zimay, plan pracy znany z gory na miesiac
  • praca rowniez czasami w weekendy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego: komunikatywny (dyspozycja po niemiecku)

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 18,74 € brutto na godzine, czyli 3000 € brutto na START + dodatki,
  • 169 h pracy w miesiacu, extra platne 30% za niedziele i 100% swieta,
  • zakwaterowanie oplacone przez pracodawce, tylko media do oplacenia 150-180 €,
  • mozliwe nadgodziny 25% EXTRA PLATNE, bez dzielonych Dienstow,
  • Urlaubsgeld - 645 €, Weihnachtsgeld 1.600 €,
  • PLUS DODATKOWO premia za dobre wyniki (Leistungspauschale) do 200 € rocznie,
  • stabilną i długoterminową umowe o pracę na warunkach niemieckich.