kierowca autobusu niemcy Mainz/Wiesbaden darmowa kwatera i nauka niemieckiego

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Wiesbaden , Mainz , Darmstadt , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji miejskiej/ podmiejskiej... wioski i miasteczka kolo Mainz
  • pomoc w szkoleniach/wdrozeniach na miejscu po polsku PLUS nauka niemieckiego.
  • praca czasami tez w weekendy.
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy) praca na stale!

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego do sprzedazy biletow lub angielski lub nauka niemieckiego na miejscu (MOZLIWA NAUKA NIEMIECKIEGO NA MIEJSCU: oplacone przez pracodawce kursy)

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17.40 € na start / godz, czyli 2800-2900€ brutto (podwyzka na ok. 20€ w Nowym Roku)
  • nocne godziny +15% + extra platne 50% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 167 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny PLUS 25% extra CZYLI wtedy ok. 20€ /godz
  • Kierowcy pracują 167 godziny w komunikacji miejskiej. mozliwe nadgodziny! (extra 25% wiecej platne)
  • premia urlopowa
  • Weinachtsgeld
  • DIETY 7.50-10€ /dzien netto
Prosimy o CV na:

dopisek MAINZ