Praca dla kierowców autobusów komunikacji miejskiej. Niemcy. Kwatery. Wysokie stawki.

Stawka

2 300.00 - 2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca dla kierowców autobusów komunikacji miejskiej. Oferty dla kierowców w Niemczech. Praca Nadrenia Północna-Westfalia - Akwizgran. Oferty dla kierowców transportu publicznego w Hesji Eschwege koło Kassel. Propozycja współpracy w komunikacji miejskiej w Bawarii. Wybrane miasta takie jak - Schweinfurt, Norymberga, Bamberg, Ingolstadt, Würzburg, Augsburg , Berchtesgaden, Rosenhein, Regensburg. Praca w Baden Würthemberg Pforzheim, Aalen, Bruchsal, Heilbronn, Heidelberg, Tübingen

Wymagania:

  • samochód
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w komunikacji

Oferujemy:

  • stawka 525€ netto tygodniówka
  • zapewnione zakwaterowanie - koszt około 500-600€
  • zarobki miesięczne 2900€, nie dotyczy Bawarii - tam stawka 2700€ oraz Aalen i okolicy - 2800€