Kierowca autobusu kat. D Niemcy Potsdam system 3/1 z zapewnionym zakwaterowaniem

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Potsdam , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Potsdam, lub komunikacja zastepcza za kolej
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego lub angielskiego

Nasza oferta

  • 2600€ podstawy brutto + nadgodziny 30%  + DIETY 13€ netto za dzien, stawka godzinowa 15,46 € brutto
  • nominal to 170 h/ miesiac zagwarantowane na umowie
  • premie + 25%dodatki za późne zmiany, lub nocne godziny + 100% więcej za niedziele i święta
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy (300 €, media)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe. niedziele i swieta 50%
  • 26 dni urlopu na początku,
  • premia swiateczna 300 €