Kierowca autobusu Kat. D Niemcy, Marburg niemiecka umowa o prace bez agencji

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

  • przewozy szkolne i komunikacja podmiejska
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D
  • znajomość języka niemieckiego: mocne podstawy do komunikacji z pasazerami

Nasza oferta

  • zagwarantowane 190 h na umowie,
  • stawka godzinowa 17.40 € NA OKRES PROBNY,  potem podwyzka o 1-2 €
  • mozliwe dzielone i zwykle zmiany
  • niedziele i swieta 50% extra platne,
  • dodatki za godziny nocne od 22:00 do 06:00 25% extra
  • 5 dniowy tydzien pracy
  • zagwarantowane 25 dni urlopu
  • Weihnachts,- Urlaubsgeld wyplacane po roku zatrudnienia - Wynagrodzenie urlopowe wynosi 20 € dziennie przez 29 dni w roku
  • zakwaterowanie zapewnione, pokoj 1 osobowy - platne tylko media
Prosze o zyciorys na:
[email protected]

(prosze z dopiskiem MARBURG
Kontakt Ania: +48 739 511 026