Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Leipzig praca bez agencji na niemiecka umowe

Stawka

2 800.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej lub komunikacji zastepczej (za pociag lub tramwaj/ praca na stale)
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego : mozliwa nauka niemieckiego na miejscu!  lub angielski

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: LEIPZIG 17.09€ / godz brutto, czyli 2790€ brutto na start
  • DARMSTADT (za kolej LIPIEC-GRUDZIEN) 20€ /godz + 24€ diety netto/dzien+ nadgodziny+ darmowa kwatera!
  • za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny
  • PREMIA INFLACYJNA 250€ /mies netto
  • 15%dodatki za nadgodziny, swieta i niedziele
  • NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 160 godz JEST WYPLACANE extra dodatkowo
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD (premia swiateczna, trzynastka) / URLAUBSGELD (premia urlopowa
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (1 lub 2 weekendy w miesiacu praca).
  • dodatkowa firmowa emerytura (oprocz niemieckiej panstwowej).