Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Hannover Turystyka niemiecka umowa bez agencji

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

  • turystyka po calej Europie
  • jazda autokarem marki Neoplan Skyliner i MAN
  • praca czasami tez w weekendy
  • obsluga pasazerow, minibary, sprzedaz napoji i snackow na pokladzie autokaru mozliwa (utarg dla kierowcy)

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny do kontaktu z grupami lub angielski

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3000 - 3500 € brutto na start  ( 150 € NETTO dniowki )
  • kwatera zapewniona oplacona przez pracodawce
  • darmowe wyzywnienie . sprzedaz napio i mapiwki
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
CV PROSZE WYSYLAC NA MAILA:

[email protected]
(z dopiskiem BUS HANNOVER)
Kontakt Ania: +48739511026