Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Hamburg

Stawka

3 300.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji miejskiej Hamburga
  • praca czasami tez w weekendy.
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy ) praca na stale!

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny (do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 20€ na start / godz, czyli 3400 € brutto + mozliwe  DIETY 14€ (280€ netto/mies)
  • premie + 25% dodatki za nocne godziny + extra platne 50% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 170 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny
  • Kierowcy pracują 174 godziny miesięcznie w przewozach dalekobieżnych i okazjonalnych oraz 169,5 godziny w komunikacji miejskiej
  • premia urlopowa
  • Weinachtsgeld (premia świąteczna )