KIEROWCA AUTOBUSU bezpośrednie zatrudnienie w Niemczech, blisko granicy!

Lokalizacja

Halle , Halle , Niemcy

Opis stanowiska

  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
  • Sprzedaż biletów
  • Przygotowanie i kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania

  • Podstawowaznajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek obligatoryjny
  • Własny samochód – warunek konieczny

Nasza oferta

  • Zatrudnienie bezpośrednie u pracodawcy niemieckiego – przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej i podmiejskiej
  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Umowę o pracę na czas określony 1 rok z możliwością przedłużenia ( 6-miesięczny okres próbny)
  • Wynagrodzenie: 15,00 Euro brutto plus dodatki. Średni miesięczny czas pracy/etat to ok.180 godziny.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Przez pierwsze 3 miesiące zakwaerowanie udostępnione nieodpłatnie!
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych