Kelner/Kelnerka z j.niemieckim od 01.05-30.09#Praca z zakwaterowaniem#Karlsruhe,DE

Stawka

13.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Karlsruhe , Berlin , Erlangen , Niemcy

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • witanie gości
  • przyjmowanie zamówień
  • udzielanie informacji na temat potraw i napojów
  • przyjmowanie zapłaty, wydawanie reszty
  • dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie

Wymagania

WYMAGANIA:

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • miłe usposobienie
  • umiejętności interpersonalne
  • prawo jazdy i samochód - mile widziane

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 EUR  + napiwki
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • pomoc w organizacji transportu z PL do DE
  • oferta pracy terminowa 01.05-30.09
  • Polska umowa o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia