Fizjoterapeuta (k/m/d) do kliniki rehabilitacyjnej - 3000 EUR / Rügen

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Aachen , Berlin , Bremen , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient to klinika rehabilitacyjna dla matek i ojców z dziećmi na wyspie Rügen. Zakres świadczeń kliniki to leczenie:

  • Chorób psychicznych i psychosomatycznych
  • Chorób aparatu ruchowego
  • Chorób metabolicznych
  • Chorób układu oddechowego związanych z alergiami
  • Chorób skóry
Klinika posiada 320 łóżek w 120 apartamentach. Znajduje się w parku bezpośrednio przy morzu i została otwarta już w roku 1920 jako ośrodek wypoczynkowy dla dzieci.
Poszukujemy na umowę o pracę, na stałe

Fizjoterapeuta (k/m/d) do kliniki rehabilitacyjnej

Zadania
  • Zajęcia w wodzie
  • Terapia grupowa kręgosłupa i ramion
  • Zajęcia terapeutyczne w wodzie z dziećmi
  • Terapia oddychania dla dzieci
  • Drenaż limfatyczny
  • Terapia kończyn
  • Ćwiczenia korygujące dla dzieci
  • Elektroterapia
  • Leczenie ultradźwiękami
  • Inhalacje
  • Metoda Kneippa
  • Leczenie migreny
  • MediStream / MediJet

Wymagania

  • Wykształcenie jako fizjoterapeuta
  • Mile widziane wieloletnie doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
  • Dobra współpraca w zespole

Nasza oferta

  • Możliwość dalszej nauki języka Niemieckiego i pomoc załatwiania nostryfikacji dyplomu poprzez pracodawcy
  • Miesięcznie od 2500 do 3300 EUR brutto + 13 pensja + premie i dodatki (w zależności od kwalifikacji)
  • Możliwość zakwaterowania na terenie kliniki
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Możliwość dalszego kształcenia
  • Korzystanie z sauny, basenu, siłowni