Dypl. pielęgniarka (k/m/) do domu opieki, Hamburg – 3500 do 4000 EUR

Lokalizacja

Aachen , Berlin , Bremen , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient to dom opieki dla osób starszych tuż pod Hamburgiem / Niemcy. Poszukujemy od zaraz dyplomowanych pielęgniarek (k/m/d) do pracy jako opiekunka osób starszych.

Dypl. pielęgniarki (k/m/) do domu opieki, Hamburg – 3500 do 4000 EUR

Twoje zadania:

  • Pełna opieka nad mieszkańcami ośrodka
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wspieranie utrzymania samodzielności i mobilizacja
  • Dyżury dzienne i nocne, jak i praca w weekendy i święta (do uzgodnienia)

Wymagania

Twoje kwalifikacje:

  • Jesteś dypl. pielęgniarką
  • Jesteś zaangażowana, lubisz tę pracę i szukasz stałe zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Jesteś dobrze zorganizowana i samodzielna
  • Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie B1

Nasza oferta

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • miesięczne wynagrodzenie od 3500 EUR brutto (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia) plus dodatki i bonusy
  • 13 wypłata
  • Wstępne zakwaterowanie
  • Serdeczny i otwarty zespół
  • Kurs języka niemieckiego