Elektryk -Intel serwerownia

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Irlandia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Irlandia - region Dublin - Lexlip

    Typ pracy: czas nieokreślony

    Kontrakt na okres: 1 rok

    Zakres pracy: wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych obiektach.

Wymagania:

  • samodzielność w pracy i poza pracą,
  • przesłanie do nas aktualnego CV, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,
  • znajomość języka angielskiego - wymagana,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do wyjazdu za granicę,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki - 25,78 EUR/h brutto
    składki chorobowe i emerytalne
    wypłata co tydzień (lying week),
    zatrudnienie u pracodawcy zagranicznego
    zakwaterowanie zapewnione - płatne przez pracownika
    pomagamy w założeniu konta bankowego, otrzymaniu numerów ewidencyjnych,
    dojazd do pracy - pracodawca zapewnia dojazd
    opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy.

przez formularz na stronie