Elektryk okrętowy / Elektryk jachtowy - Holandia (od zaraz)

Lokalizacja

Groot-Ammers , Anglia

Numer referencyjny: EO-NL/0519/JBS/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Groot-Ammers (Holandia)

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznej na łodziach / jachtach;
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń oraz podzespołów.

Wymagania:

  • Doświadczenie stoczniowe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Uprawnienia SEP;
  • Własny samochód;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): 640.00 EUR / tydzien;
  • Zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;