Elektromonter maszyn

Lokalizacja

Arnhem , Doetinchem , Holandia

Opis stanowiska

Jako elektromonter będziesz odpowiedzialny za montaż, programowanie i instalację elektrycznych systemów i maszyn. Będziesz pracować na podstawie rysunków technicznych, zajmować się podłączaniem szaf sterowniczych oraz współpracować z doświadczonym zespołem. Twoje zadanie to zapewnienie optymalnego działania maszyn i spełnianie wysokich standardów jakościowych.

  • montowanie i instalowanie różnych komponentów elektrycznych (szafy sterownicze, panele sterowania, płytki PCB, czujniki, silniki)
  • łączenie wbudowanych komponentów w maszynie na podstawie rysunków i opisów budowlanych
  • regulacja elektroniczna zmontowanych maszyn
  • sprawdzanie i testowanie wykonanej pracy w oparciu o instrukcje kontrolne i testowe
  • rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek
  • sporadyczne wykonywanie prac serwisowych w terenie

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku mechaniki, elektrotechniki lub mechatroniki.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Doświadczenie zawodowe w podobnej branży.
  • Język angielski w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rysunków technicznych i podstaw sterowania PLC a także motywacja do ciągłego rozwoju w dziedzinie elektrotechniki i technologii PLC
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego.
  • Umowę zgodną z holenderskim prawem ze stawką adrekwatną do twojej wiedzy i doświadczenia (ustalaną wspólnie z Tobą)
  • Stabilne zatrudnienie, z możliwością stałego zatrudnienia przy dobrych wynikach.
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Ubezpieczenie zdrowotne