SPAWACZ TIG

Stawka

21.41
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Jako certyfikowany spawacz , będziesz montować i spawać różne części maszyn i konstrukcji dla zaawansowanych produktów high-tech. Twój zakres pracy będzie obejmować stal, nierdzewkę i aluminium. Wymaga to wysokiej precyzji, zwłaszcza przy mikrospawaniu blach i rur o grubości 0,1–1,0 mm oraz przy spawaniu orbitalnym ścianek o grubości 0,1–3,0 mm. Wykonujesz także spawanie TIG o grubości od 1 do 8 mm.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli :
  • Posiadasz doświadczenie jako spawacz TIG.
  • Posiadasz certyfikaty spawalnicze
  • Rozmawiasz w języku angielskim na poziomie dobrym.
  • Posiadasz motywację, elastyczność i koleżeńskie podejście.
  • Pracujesz samodzielnie i precyzyjnie.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (własny transport mile widziany)
  • Mieszkasz w okolicach Eindhoven (jeśli nie to też nie problem!!)
Wykonanie jednego lub więcej próbnych spawów może być częścią procesu rekrutacyjnego.

Nasza oferta

Co oferujemy?

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnej organizacji
  • Różnorodność w pracy
  • Wysokiej jakości projekty
  • Koleżeński zespół
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 21,41 € brutto/godzinę
  • Zatrudnienie na stałą zmianę dzienną (z możliwością pracy w nadgodzinach)
  • Zakwaterowanie , ubezpieczenie zdrowotne