Dociepleniowiec

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Jeśli posiadasz doświadczenie w montażu elewacji zgłoś się do Nas, a zapewnisz sobie stałą pracę za granicą na stanowisku:

MONTER ELEWACJI/DOCIEPLENIOWIEC
Miejsce pracy: Sallanches, Annecy, Francja

Korzyści w współpracy:
Dofinansowanie wyjazdu - odnawialny STAŁY pakiet finansowania
Zadbamy o Twój startowy budżet - zaliczki na start za granicą
Dokumentacja online – bez wizyty w biurze (umowę otrzymasz drogą mailową)
Stałe elementy współpracy w GRH:
Wynagrodzenie oparte na systemie francuskim i stałych dodatkach (2500-2600 euro netto)
Polską umowę o pracę z pewnym ubezpieczeniem
Nie pobieramy opłat za znalezienie dla Ciebie oferty
Comiesięczna wypłata na konto EURO
Zapewnione darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę
Pracę w polskich ekipach – znajomość języków obcych będzie atutem
Polecisz fachowca zarobisz 100 euro netto
Zapytaj REKRUTERA o szczegóły telefonicznie lub przy kawie w biurze

Zakres obowiązków:
Montaż izolacji termicznych
Klejenie styropianu/wełny
Wtapianie siatki, montaż narożników
Nakładanie tynku, malowanie
Montaż i demontaż rusztowań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.