Cieśla - Zbrojarz - Szwecja - pracownik ogólnobudowlany - bez planu - bez języka

Lokalizacja

Kiruna , Szwecja

Nasza oferta

Nasz Klient – Polska firma w związku ze zwiększeniem zamówienia poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla - Zbrojarz

Miejsce pracy: Szwecja - Kiruna

Wynagrodzenie: 48 – 60 zł netto na godzinę

Inwestycja: Obiekt basenowy

Zadania:

  • Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w zawodzie
  • Nie wymagamy potwierdzenia umiejętności na „papierze”, ale motywacji do pracy i stabilności jako Pracownik

Firma gwarantuje:
  • Stała pracę na podstawie polskiej umowy o pracę - oddelegowanie
  • Bezpośrednie zatrudnienie z pełnym ubezpieczeniem
  • Zakwaterowanie (WI-FI)
  • Auto służbowe + karta paliwowa
  • Narzędzia oraz odzież
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Praca po 10 godzin
  • Karta żywieniowa
  • Pomoc w rozliczeniu podatku

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.